Aktualności & Terminy

Nowości

W sekcji artykułów znajdziesz najnowsze informacje o produktach oraz praktyczne raporty użytkowników CarLo. Otrzymasz również wgląd za nasze kulisy i dowiesz się wszystkiego o Soloplan jako pracodawcy. Znajdziesz tu też bieżące informacje o naszych oddziałach.


Akademia

Nasze akademie Soloplan odbywają się w postaci seminariów w małych grupach, oferując użytkownikom CarLo na wszystkich poziomach wiedzy, możliwość lepszego zrozumienia naszego oprogramowania i korzystania z niego w zoptymalizowany sposób. Poznaj naszą bogatą ofertę seminariów.


Targi

Jesteśmy obecni na targach w całej Europie, gdzie z przyjemnością spotkamy się z Tobą osobiście. Na stoisku Soloplan możesz spodziewać się fachowych porad, a także prezentacji na żywo, podczas której doświadczysz łatwości użytkowania i wielu licznych zalet naszych rozwiązań programistycznych.


Webinaria

W ramach inicjatywy cyfryzacji Soloplan oferujemy bezpłatne serie webinariów online. Dzięki nim poznasz szczegółowe informacje na wszystkie tematy związane z naszym TMS CarLo, ale także otrzymasz cenne porady naszych ekspertów i odpowiedzi na Twoje pytania.