Soloplan City Resort

Nowy hotel 4-gwiazdkowy w Kempten

Soloplan City wciąż się rozwija – we wrześniu 2021 otwarto Soloplan City Resort, oferujący swoim gościom ekskluzywnie wyposażone pokoje, pierwszorzędną restaurację i słoneczny taras.

Czterogwiazdkowy hotel posiada 38 przestronnych, luksusowo wyposażonych pokoi dwuosobowych, w tym przestronny apartament dla maksymalnie czterech osób. W restauracji hotelowej zdrowe obiady podawane są nie tylko gościom hotelowym, ale również wszystkim gościom z regionu oraz pracownikom firmy Soloplan z centralą w Kempten. Wieczorami nasza restauracja przyciąga gości przede wszystkim smacznymi daniami À-la-Carte oraz przytulnym barem hotelowym. Całym kompleksem hotelowo-restauracyjnym zarządza doświadczony hotelarz i restaurator Michael Rießland, znany w kraju z najwyższej klasy kuchni regionalnej Allgäu.

Soloplan City Resort to nowoczesny hotel biznesowy oferujący dodatkowe korzyści licznym klientom firmy Soloplan, odwiedzającym centralę w Kempten, gdzie odbywają się kilkudniowe szkolenia i akademie. Ponadto ogólna koncepcja hotelu opiera się na potrzebach osób podróżujących służbowo z kraju i zagranicy. Dobra lokalizacja przy Berliner Platz i bezpośrednie połączenie z autostradą A7 zapewniają też idealną bazę wypadową do zwiedzania bogatego kulturowo miasta Kempten oraz popularnego regionu rekreacyjnego Allgäu.

Wszystkie szczegóły i informacje dostępne są na stronie Soloplan City Resort.

Galeria zdjęć

Dziennik budowy

Budowa od 05/2020 do 01/2021
Soloplan City Resort

Budowa od 05/2020 do 01/2021

Budowa od 02/2021 do 07/2021
Soloplan City Resort

Budowa od 02/2021 do 07/2021

Aktualności na temat Soloplan City Resort

Soloplan świętuje otwarcie nowego City Resort

Po trwającej półtorej roku budowie i niestrudzonych wysiłkach wielu zaangażowanych w budowę osób, nadszedł wreszcie ten wyczekiwany moment. W pierwszy weekend września odbyło się uroczyste otwarcie…

kontynuuj
Soloplan świętuje otwarcie nowego City Resort

Soloplan City wciąż rośnie! Pierwszy sztych pod nowy hotel nad doliną rzeki Iller

Kempten Allgäu. Rozpoczęto prace ziemne dla nowego kompleksu Soloplan City Resort przy ulicy Illerhöhe. Czterogwiazdkowy hotel z widokiem na dolinę rzeki Iller, oprócz klientów i partnerów firmy Solopla…

kontynuuj
Soloplan City wciąż rośnie! Pierwszy sztych pod nowy hotel nad doliną rzeki Iller