CarLo – lider cyfryzacji i innowacji na targach Transport Logistic 2023

Po czteroletniej przerwie targowy maraton osiągnął swoje apogeum i wreszcie odbyły się wyczekiwane już targi Transport Logistic. Od 9 do 12 maja odwiedzający mieli okazję spotkać się w Monachium z najbardziej znanymi przedstawicielami branży.

W ciągu 4 dni targowych organizatorzy mieli okazję powitać 75 000 zwiedzających i 2320 wystawców. Od dostawców usług IT po spedytorów, przedstawiciele branży znowu mogli spotkać się w celu wymiany doświadczeń i odbycia inspirujących rozmów. W każdej hali targowej omawiano najważniejsze obecnie tematy, takie jak: jaki wpływ na branżę miała pandemia, jak wygląda przyszłość logistyki oraz w jakich obszarach można dalej promować cyfryzację?

Powyższe kwestie były nieustannie poruszane w licznych panelach dyskusyjnych. Wszyscy obecni zgadzali się co do jednego: cyfryzacja przemysłu – i związany z tym zrównoważony rozwój przemysłu – jest nieodzowną częścią przyszłości logistyki.

Firma Soloplan – idealny partner w zakresie digitalizacji – była oczywiście również reprezentowana na tych targach. Pod hasłem „relaksująca cyfryzacja ze sztuczną inteligencją w CarLo” odbyły się liczne konsultacje. Można powiedzieć, iż cała banża znów dosłownie ze sobą rozmawiała wymieniając poglądy na temat istniejących wyzwań oraz rozważała jak można je optymalnie realizować i wykorzystywać.
Aby zaprezentować prosty i wygodny sposób, w jaki można realizować wyzwania cyfryzacji, Soloplan wciągnął zwiedzających w zupełnie nowy świat: przyjemna muzyka i okulary VR pozwoliły na chwilę przenieść się z deszczowego Monachium bezpośrednio na słoneczną plażę. Zgodnie z tym, co tłumaczyli eksperci IT, digitalizacja Twojej firmy za pomocą CarLo jest równie prosta i przyjemna.
Soloplan jest partnerem biznesowym odpornym na kryzys, a spedycje nie muszą same podejmować się cyfryzacji działań logistycznych. Każdy etap łańcucha procesów odbywających się w firmach transportowych i spedycyjnych można odzwierciedlić i zrealizować cyfrowo, ale też uprościć w TMS CarLo.

W nieustannym rozwoju oprogramowania CarLo Soloplan przywiązuje ogromną wagę do realizacji aktualnych potrzeb branży. Jako jeden z wiodących na rynku systemów zarządzania transportem, CarLo ma bardzo dobrą pozycję na całym świecie. Soloplan nie chce opracowywać i sprzedawać oprogramowania typu „one fits all”. Celem firmy jest tworzenie oprogramowania dającego możliwość dostosowania do wielu sektorów przemysłu. Każda globalna grupa logistyczna może więc czerpać z TMS podobne korzyści, jak na przykład regionalny tankowiec.

Dzięki takiemu podejściu producent rozwiązań TMS z Kempten był w stanie zainspirować swoimi produktami niezliczoną liczbę odwiedzających. Bilans tych targów jest dla firmy Soloplan bardzo pozytywny. Budujące opinie odwiedzających dotyczyły zarówno samego stoiska targowego z relaksującą muzyką i okularami VR, jak i licznych nowych funkcji TMS CarLo.

Nie udało Ci się nas odwiedzić podczas tych targów?
Jeszcze dziś umów indywidualne spotkanie konsultacyjne, wysyłając wiadomość mailową na adres info@soloplan.pl bądź kontaktując się telefonicznie pod numerem +49 831 57407 – 500!

Nasi eksperci chętnie służą pomocą. Wydobądź to, co najlepsze ze swojej firmy wykorzystując oprogramowanie CarLo!