GO DIGITAL: Cyfryzacja w zakresie transportu cieczy

Czy Twoja firma działa w branży transportu cieczy?

Jeśli tak, to słownictwo takie jak: stacja myjąca, dyspozycja wielokomorowa i towary niebezpieczne jest prawdopodobnie częścią Twojej codzienności.

Czy istnieje sposób na cyfryzację tych obszarów? Oczywiście, że tak!

Z tego webinarium dowiesz się więcej o integracji stacji czyszczących w CarLo®, dyspozycji wielokomorowej cystern, integracji telematyki do komunikacji w zakresie towarów niebezpiecznych, ograniczeniach w temacie tankowania i towarów niebezpiecznych oraz wiele innych ciekawostek, które mogą Cię zainteresować.

A kto lepiej wytłumaczy jak możliwa jest cyfryzacja z CarLo® w dziedzinie transportu cieczy, jeśli nie jeden z naszych klientów? Dlatego to właśnie nasz klient, na żywo, podczas webinarium dnia 24.03.2023 od godziny 14:00 opowie o swoich doświadczeniach w tym obszarze.

Interesują Cię również inne webinaria ze świata logistyki? W takim razie zapewnij sobie bezpłatny udział już dziś – czekamy na Ciebie!

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami z naszej rodziny produktów CarLo? W takim razie skontaktuj się z nami mailowo pod adresem: info@soloplan.pl lub telefonicznie pod numerem +49 831 57407 300.