automechanika, Johannesburg

Pozytywny bilans po 4 dniach targów automechanika Johannesburg

Automechanika 2019: CarLo® w Południowej Afryce – The Lion King of Logistics Software Solutions

 

W dniach 18 – 21 października po raz szósty odbyły się targi Automechanika w Johannesburgu, w Afryce Południowej. Z ilością ponad 600 wystawców z ponad 27 różnych krajów, automechanika jest postrzegana jako wiodące targi dla przemysłu, handlu i logistyki.

W tym roku zespół Soloplan również uczestniczył w tym ważnym wydarzeniu, aby zaprezentować system zarządzania transportem CarLo®. Hasło przewodnie „CarLo® – The Lion King of Logistics Software Solutions“ przyciągnęło ok. 12 000 odwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z zaletami naszego oprogramowania logistycznego.

Na początku 2017 roku firma Soloplan otworzyła nowy oddział w Pretorii, w Afryce Południowej. W krótkim czasie nastąpił znaczny wzrost ilości klientów w tym regionie oraz rozwój lokalnego zespołu pracowników. Jeszcze przed rozpoczęciem samych targów interesanci i klienci umawiali już spotkania z naszym zespołem na stoisku wystawowym oraz zgłaszali swój udział w wykładzie „Machine Learning and Artificial Intelligence”.

Oprócz naszego systemu zarządzania transportem CarLo® i licznych dodatków, skupiliśmy się również na tematyce „Machine Learning i sztuczna inteligencja w planowaniu transportu”, wywołując spore zainteresowanie wśród odwiedzających.

Proces Machine Learning w CarLo® przebiega w następujący sposób – dane planowania transportu, takie jak: rodzaj transportu, data, punkt początkowy, punkt docelowy, pozycje ładunku, waga ładunku i towarów niebezpiecznych – są wprowadzane i przetwarzane za pomocą algorytmu. Algorytm pozwala CarLo „nauczyć się” zachowania dyspozytora i stworzyć model do samodzielnego planowania przyszłych tras, uwzględniając wyuczone wcześniej zasady.

W nieustannym rozwoju naszego oprogramowania logistycznego CarLo® zawsze kierujemy się przyszłościowymi wizjami i nowoczesnymi trendami, aby dostarczać dokładnie te rozwiązania, które są poszukiwane na rynku.

Nie udało się Państwu odwiedzić nas podczas targów, wieć zapraszamy do kontaktu, aby poinformaować się na tremat oprogramowania logistycznego CarLo telefonicznie pod nuemrem +49 831 57407 0 lub  e mail info@soloplan.pl.