Przegląd targów SIL Barcelona

SIL Barcelona odbyły się w dniach 07.06 – 09.06 2023 roku. Patrząc wstecz, chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z targów i krótko je podsumować.


W targach wzięło udział około 300 wystawców z kraju i zagranicy, w tym firmy z branży oprogramowania i transportu.
Soloplan był w stanie nawiązać liczne kontakty z odwiedzającymi nasze stoisko. Nawiązano również wiele kontaktów z zainteresowanymi stronami i firmami z sektora logistyki spedycyjnej za pośrednictwem obecnych klientów. Zaowocowało to wstępnymi rozmowami z pozytywnymi perspektywami na nadchodzące lata.

Fakt, że Soloplan jest jedną z wiodących firm w dziedzinie oprogramowania w branży logistycznej, został potwierdzony przez powtarzające się wypowiedzi niektórych odwiedzających.
Uczestnicy targów odwiedzili nasze stoisko, ponieważ byli już zaznajomieni z systemem zarządzania transportem (TMS) CarLo®. Odwiedzający mogli uzyskać więcej informacji na temat TMS od ekspertów Soloplan. Stwierdzenia takie jak: „Nie obejdzie się bez Soloplanu“!


Podsumowując, SIL Barcelona były dla nas udanymi targami z pozytywnymi doświadczeniami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne kroki z naszymi kontaktami i jesteśmy skierowani na sukces w przyszłości.

Nie miałeś okazji spotkać się z nami na targach? Umów się na osobistą konsultację już dziś, wysyłając wiadomość e-mail na adres info@soloplan.pl lub dzwoniąc pod numer +48 32 7840-280

Nasi wyszkoleni eksperci z przyjemnością Ci pomogą. Wydobądź ze swojej firmy to, co najlepsze dzięki CarLo®!