Soloplan honoruje wieloletnich pracowników

Soloplan honoruje wieloletnich pracowników

Na terenie Soloplan City odbyła się uroczystość wyróżnienia zasłużonych jubilatów

Firma programistyczna Soloplan została założona w Kempten (region Allgäu) ponad 25 lat temu. Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku wielu pracowników zostało wyróżnionych z okazji ich jubileuszu 10-, czy już nawet 20-lecia pracy.

Tegoroczne grono jubilatów tworzą przede wszystkim pracownicy działu rozwoju oprogramowania – głównego obszaru działań firmy Soloplan. Poza programistami, za wieloletnie zaangażowanie wyróżnieni zostali również pracownicy działu handlowego oraz działu jakości oprogramowania. Jedną z wyróżnionych osób jest były praktykant, który to właśnie w Soloplan stawiał swoje pierwsze kroki zawodowe i od tego czasu pozostaje lojalny wobec firmy.

W tak specyficznej branży, która ciągle się zmienia, wiedza i doświadczenie są ważnym kluczem do sukcesu każdej firmy. Wolfgang Heidl, CEO i założyciel firmy Soloplan, tak wyjaśnia lojalność wielu swoich pracowników:

„Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1991 roku jako, że tak powiem, One-Man-Show, a obecnie zatrudnia ponad 210 osób na całym świecie. Niemniej jednak nadal wierzymy w to, że nasi pracownicy są naszym największym kapitałem. Są fundamentem naszej firmy i podstawą naszego wieloletniego sukcesu.”

Dla każdego z jubilatów CEO firmy w swoim przemówieniu znalazł czas, aby krótko przypomnieć jego historię i osobiście podziękować za lojalność i niestrudzony wysiłek. Na koniec, na cześć wyróżnionych osób zorganizowane zostało uroczyste spotkanie w Soloplan City.