TransLogistica 2019

Soloplan na targach TransLogistica 2019

Jak co roku, również i tym razem zespół Soloplan obecny był na międzynarodowych targach transportu i logistyki „TransLogistica” w Polsce. Targi te odbyły się w Warszawie już po raz siódmy. W dniach od 5 do 7 listopada, pracownicy naszego polskiego oddziału, obok kompleksowego oprogramowania logistycznego CarLo, prezentowali również inne dodatki i rozwiązania, jak np. CarLo inTOUCH, czy platformę webową CarLo exCHANGE.

Wśród licznych odwiedzających, oprócz potencjalnych nowych klientów, obecni byli także przedstawiciele firm, które od dłuższego czasu koszystają z naszych rozwiązań. Wykorzystali oni nadarzającą się okazję, aby zdobyć informacje na temat nowości, takich jak CarLo inHUB, czy zintegrowane sterowanie głosowe w aplikacji telematycznej CarLo® inTOUCH, które mają się pojawić w najbliższej przyszłości. Warto dodać, że aplikacja CarLo inTOUCH cieszyła się ogromną popularnością na naszym stoisku.

Niewątpliwie przyczyną rosnącego zainteresowania oprogramowaniem CarLo® wśród polskich oraz innych wschodnioeuropejskich firm jest fakt ich ciągłego rozwoju w ostatnich latach. W nowoczesnych warunkach stosowane wcześniej proste systemy TMS, czy tabele Excela muszą zostać zastąpione rozwiązaniem wydajnym i kompleksowym. CarLo  jest oprogramowaniem klasy premium, a jego obszary pracy i liczne dodatki pozwalają na realizację wszystkich istotnych procesów – od kalkulacji oferty, poprzez zarządzanie zleceniami, aż po planowanie transportu, rozliczenie frachtu i generowanie indywidualnych statystyk.

Nie udało się Państwu odwiedzić nas podczas targów? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +49 831574070, mailowo info@soloplan.pl, lub za pośrednictwem naszego Carla-Live-Chat!