Soloplan na targach TransLogistica w Warszawie!

Poznaj osobiście CarLo i ekspertów firmy Soloplan.

Soloplan jest wystawcą na targach TransLogistica w Warszawie. Od 3 do 5 listopada 2021 zapraszamy na nasze stoisko B6 na terenie EXPO XXI WARSZAWA.

Poznaj nasze wydajne oprogramowanie logistyczne i już dziś zarejestruj się na konsultację wysyłając email na adres info@soloplan.pl.

Gama produktów CarLo firmy Soloplan to elastyczny pakiet oprogramowania, który wspiera użytkownika w celu kompleksowej realizacji różnorodnych zadań w całym procesie transportu. Dostępna funkcjonalność obejmuje zarówno kalkulację ofert, zarządzanie zleceniami, planowanie transportu oraz kalkulację frachtów, jak i dane statystyczne, obejmując tym samym cały łańcuch wszystkich istotnych procesów.

TransLogistica Poland to największe wydarzenie biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej dla wszystkich tych, którzy zawodowo zajmują się transportem, spedycją i logistyką, a także dla producentów, dystrybutorów i sieci handlowych poszukujących atrakcyjnych ofert na usługi transportowe i logistyczne.

Zapraszamy na nasze stoisko!

Nie uda Ci się odwiedzić nas na targach, aby poznać CarLo osobiście? Prosimy o kontakt pod adresem info@soloplan.pl lub telefonicznie +48 32 7840-288.