Soloplan City

Zaproszenie na dzień otwarty w Soloplan City

25 lat istnienia firmy Soloplan – oznacza 25 lat poświęcenia i pasji ze strony pracowników i rodziny Heidl. To zaangażowanie i inwestycja w innowacyjne pomysły i technologie uczyniły Soloplan jedną z najważniejszych firm programistycznych w branży logistycznej.

Pragniemy wspólnie z Tobą świętować naszą rocznicę i otwarcie naszej nowej siedziby „Soloplan City” w Kempten!

Odwiedź nas 14 września 2019 r. w godzinach 11:00 – 16:00 i zajrzyj za kulisy firmy programistycznej.

Podczas zwiedzania nowego budynku firmy dowiesz się wszystkiego o firmie Soloplan, a także o naszym produkcie, a także uzyskasz wgląd w zadania naszych pracowników w różnych działach.

Podczas kursu demonstracyjnego „rozwój oprogramowania” otrzymasz odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienia, a dla wszystkich programistów i programistów hobbystów zorganizowany zostanie konkurs programistyczny, w którym będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, a zarazem wygrać atrakcyjne nagrody.

Przy okazji możesz odwiedzić nasz salon kariery, gdzie nasz dział personalny w miłej atmosferze przedstawi szczegółowe informacje o naszej ofercie pracy i szkoleń, a także o procesie rekrutacyjnym.

A może zawsze chciałeś wiedzieć, czym właściwie jest sztuczna inteligencja? W naszej koncepcji sztucznej inteligencji dominują filmy fabularne, takie jak Terminator, Matrix lub I, Robot. Ale co jest naprawdę możliwe i kto tu tak naprawdę myśli? Wyjaśnimy to w wykładach, które odbywać się bedą kilka razy w ciągu dnia.

Najmłodsi będą mogą wykazać się kreatywnością i pomalować na własny sposób torbę Soloplan. Oczywiście zapewniane są również posiłki i napoje. Jako nasz gość otrzymasz bezpłatny kupon * na burgery, szpecle z serem i napoje z foodtrucka.

Z radością oczekujemy Twoich odwiedzin!

Illerhöhe 1, 87437 Kempten
Istnieje możliwość parkowania na terenie byłej artylerii Kempten

* jeden posiłek i jeden napój na gościa, tylko do wyczerpania zapasów.