Wrażenia z wizyty w Soloplan POLSKA & DRESDEN

W ubiegłym tygodniu pracownicy z centrali firmy w Kempten odwiedzili oddziały w Dreźnie i w Polsce. Regularne odwiedziny wszystkich oddziałów są ważnym aspektem dla firmy Soloplan, ponieważ pomagają one zacieśniać pracę zespołową pomiędzy wszystkimi siedmioma lokalizacjami. Soloplan w sposób szczególny dba o to, aby pracownicy wszystkich zespołów mieli możliwość odwiedzin innych lokalizacji, a tym samym aby mogli się spotykać ze swoimi współpracownikami.

Celem zrealizowanych wizyt w oddziałach były coroczne, indywidualne rozmowy z wszystkimi pracownikami oraz przekazanie bieżących informacji. Koledzy z działu personalnego oraz z działu rozwoju oprogramowania wykorzystali tę okazję również po to, aby podzielić się nowymi pomysłami i wysłuchać opinii dotyczących obopólnej współpracy. Takie spotkania to oczywiście nie tylko tematy zawodowe, ale również dobra atmosfera. Zbliża się okres świąteczny, o czym przypomniały czekoladki w postaci Mikołaja rozdane wszystkim pracownikom.

W oddziale w Dreźnie, który został otwarty w 2013 roku i zatrudnia obecnie 20 osób, odbyła się kolacja firmowa z cateringiem. Dalszy ciąg podróży to odwiedziny lokalizacji założonej w 2011 roku w Katowicach. W tym oddziale podczas kolacji, która miała miejsce wysoko ponad katowickimi dachami, wspólnie z 15 pracownikami uczczono jubileusz dwójki kolegów świętujących 10-lecie pracy w firmie Soloplan.

Oprócz istniejącego od dawna i sprawnie funkcjonującego oddziału w Katowicach, utworzona została druga lokalizacja we Wrocławiu. Pierwszy wrocławski pracownik Krzysztof jest obecnie na szkoleniu w centrali w Kempten (DE) i nie może się już doczekać swoich przyszłych zadań.

Tak powstaje nasze bezkonkurencyjne rozwiązanie logistyczne!

Nasz silny zespół złożony z wielu kreatywnych umysłów, komputerowych geniuszy oraz ekspertów od programowania, wspólnie tworzy rozwiązania IT dla całego świata logistyki. Grono 210 pracowników w 7 międzynarodowych oddziałach nieustannie łączy swoje siły i ściśle ze sobą współpracuje.

Szukasz nowej perspektywy? Soloplanuj swoją przyszłość: https://www.soloplan.pl/kariera/