Praktyki zagraniczne w Soloplan

Praktyki zagraniczne w Soloplan

Na naszych praktykantów czekają różnorodne możliwości rozwoju zawodowego

Interesuje Cię praca biurowa ale chciałbyś też zwiedzać świat? Fascynuje Cię kod źródłowy i nieznane dotąd kultury? W takim razie Soloplan oferuje Ci idealne warunki i możliwości rozwoju kariery zawodowej!

Oprócz pracy dyplomowej i stażu, Soloplan oferuje młodym i zmotywowanym ludziom możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej poprzez praktykę zawodową. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zarządzanie systemami IT, komunikacja marketingowa i zarządzaniem biurem, czy też obszar rozwoju aplikacji i integracji systemów – Soloplan oferuje szeroką gamę możliwości kształcenia zawodowego.

Nasi praktykanci mają możliwość poznania różnych lokalizacji firmy Soloplan, co sprawia, że kształcenie zawodowe jest bardziej ekscytujące i urozmaicone. Dotyczy to wszystkich lokalizacji firmy Soloplan. Tym samym istnieje możliwość corocznego odbycia dwumiesięcznego stażu w południowoafrykańskim oddziale Soloplan w Pretorii.

Takie możliwości sprzyjają nie tylko osobistemu rozwojowi naszych praktykantów, ale także dają im możliwość doskonalenia i pogłębiania umiejętności językowych. Jednocześnie te dwa miesiące wykorzystywane są w dalszym ciągu do doskonalenia kompetencji zawodowych.

Podczas stażu w RPA, poza specyfiką zawodową szkolenia, nie zaniedbuje się również czasu wolnego. W trakcie pobytu w naszym oddziale praktykanci mają możliwość poznania kultury tego ekscytującego kraju i kontynentu afrykańskiego.

Niestety w tym roku z powodu trwającej pandemii Covid-19 nasz popularny staż zagraniczny nie mógł się odbyć. Uniemożliwiła to niepewna obecnie sytuacja pandemiczna, dlatego kolejny staż odbędzie się dopiero w 2022 roku.

Jesteś zainteresowany praktyką zawodową w naszej firmie? Jeśli tak, to zgłoś się do nas już dziś i rozpocznij swoją przygodę zawodową z Soloplanem we wrześniu 2022! Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie www.soloplan.pl/kariera/.