oprogramowanie logistyczne

Aktualizacja live zapobiega dublowaniu przetwarzania w dyspozycji

Podwójna edycja i błędy wymiany informacji nie są rzadką niedogodnością w planowaniu transportu – nowa aktualizacja live w CarLo zapewnia niezbędny wgląd w bieżącą sytuację.

„Niezawodność i elastyczność to wymagania nowoczesnej logistyki. Innowacyjne technologie, takie jak aktualizacja live, odgrywają decydującą rolę w korzystaniu z CarLo w celu optymalizacji istniejących procesów i uniknięcia błędów oraz podwójnego przetwarzania zleceń transportowych ”– powiedział Wolfgang Heidl, CEO Soloplan GmbH.

Dzięki aktualizacji trasy w trybie live, zmiany wprowadzane przez użytkowników są automatycznie rozpoznawane i stale synchronizowane z CarLo. Ręczna aktualizacja nie jest już konieczna. Od razu widać również, który użytkownik aktualnie pracuje z konkretną trasą i które dane trasy zostały zmienione. Dyspozytor otrzymuje przegląd wszystkich bieżących działań z prostego przeglądu tabelarycznego. Przechowywane są tutaj dane osobowe i mogą one być dowolnie konfigurowane. Uproszczona reprezentacja polega na określeniu poszczególnych wpisów, takich jak podział na grupy użytkowników, kolorowe znaczniki czy przechowywanie kluczowych danych osobowych lub obrazków.

Ta funkcja jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich użytkowników od wersji 2.71.

oprogramowanie logistyczne