system telematyczny

CarLo inTOUCH – pierwszy system telematyczny ze sterowaniem głosowym

Od 2015 roku można zauważyć wielokrotny, coroczny wzrost ilości zastosowań cyfrowych asystentów sterowanych głosowo. W odpowiedzi na ten trend Soloplan reaguje, rozszerzając aplikację mobilną CarLo inTOUCH o sterowanie głosowe.

Kompleksowy system telematyki CarLo inTOUCH oferuje obecnie wiele funkcji, które upraszczają komunikację między kierowcą a dyspozytorem. Oprócz meldunków o statusie trasy, czasach przyjazdu i oczekiwania, za pośrednictwem aplikacji można również przesyłać dokumenty, zdjęcia i podpisy. Kierowcy korzystają również ze zintegrowanej funkcji skanowania za pośrednictwem urządzenia mobilnego obsługując skanowanie zarówno odbioru jak i dostawy. Ponadto oprogramowanie to oferuje wszystkie inne funkcje telematyczne, takie jak lokalizacja GPS oraz zarządzanie czasem jazdy i odpoczynku. Na podstawie meldunków lokacyjnych, z pomocą geofencingu może następować automatyczne określanie faktycznych czasów przybycia czy odjazdu z danej stacji.

NOWOŚĆ od 2020 r .: sterowanie głosowe w CarLo inTOUCH
Integracja realizowana jest za pomocą asystenta głosowego Google Assistant i stanowi dodatkową użyteczność podczas korzystania z CarLo inTOUCH. Funkcjonalnie to rozszerzenie obsługuje konwersację z asystentem głosowym, który zarządza najczęściej wykorzystywanymi działaniami na aplikacji. Dzięki asystentowi głosowemu użytkownik wykorzystuje ułatwioną i nie wymagającą dotykania ekranu obsługę aplikacji podczas jazdy.

Rozszerzenie Google Assistant z obsługą funkcjonalności CarLo inTOUCH zapewnia nie tylko wygodną pracę, ale także komunikację z innymi aplikacjami i integrację z procesami użytkownika.

Darmowy Download
Aplikacja inTOUCH CarLo na platformę Android oraz iOS jest dostępna bezpłatnie w 10 językach we właściwym sklepie.

Więcej informacji na temat naszego systemu telematycznego dostępnych jest tutaj.