CarLo Tour 2020

Na początku października zespół działu marketingu firmy Soloplan wraz z ekipą firmy Silberstern GmbH, która zajmuje się produkcją filmową, odwiedził klientów referencyjnych w całych Niemczech. W efekcie powstały 4 wyjątkowe filmy referencyjne, które wkrótce zostaną opublikowane na kanałach firmy Soloplan w mediach społecznościowych.

4 miasta, 4 klientów i 4x CarLo w praktyce
Nasza ekipa zagościła w Hamburgu, Vreden, Neustadt oraz Dürmentingen, zbierając spostrzeżenia z codziennej pracy przy użyciu oprogramowania logistycznego CarLo. Uwzględnione zostało szerokie zastosowanie systemu – od rozwiązania z użyciem silosów po transport żywności czy transporty specjalne. Firmy transportowe i logistyczne używają CarLo już od wielu lat do skutecznego planowania tras, fakturowania, zarządzania magazynem czy też do komunikacji z telematyką.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu logistycznym CarLo? Już dziś umów się na indywidualną prezentację, kontaktując się z nami pod adresem vertrieb@soloplan.de, telefonicznie +49 831 57407 300 lub poprzez LIVE-Chat.

Rzuć okiem za kulisy: