DATEV

Ciągły rozwój współpracy z DATEV

Już od 3 lat firma Soloplan ściśle współpracuje z DATEV – dostawcą zaawansowanych rozwiązań IT. Partnerstwo to umożliwia tworzenie dedykowanych interfejsów do łatwej wymiany danych z systemem finansowo-księgowym DATEV.
Interfejs DATEV oferuje użytkownikom CarLo uproszczoną kontrolę limitu kredytowego, a także gwarantuje jednolitość istniejących danych dzięki możliwości eksportu danych bazowych kontrahenta.
W ramach obopólnej współpracy w tym tygodniu odbyło się spotkanie przedstawicieli obu firm dotyczące wymiany poglądów na zagadnienia bieżące oraz wspólnych planów na przyszłość.
Do najważniejszych tematów należały nowe nowe funkcje programu i interfejsu, takie jak na przykład elektroniczny transfer dokumentów oraz planowanie webinarów informacyjnych.
Współpraca firmy Soloplan z DATEV ma na celu ułatwienie pracy klientom z branży logistycznej podczas korzystania z systemu zarządzania transportem CarLo z wykorzystaniem dedykowanych interfejsów dla produktów DATEV oraz promowanie digitalizacji.

Więcej informacji na temat współpracy Soloplan i DATEV można korzystając z poniższego adresu:
https://www.datev.de/web/de/m/marktplatz/carlo/