Ciężarówka CarLo w RPA

Kiedyś tylko model ciężarówki, teraz rzeczywistość: wyjątkowa ciężarówka CarLo firmy KENBERT TRANSPORT.

Na początku 2020 roku w południowoafrykańskiej firmie logistycznej KENBERT WAREHOUSING & TRANSPORT wprowadzono oprogramowanie transportowe CarLo. Od tego czasu około 50 własnych ciężarówek pracuje z oprogramowaniem logistycznym Soloplan – w tym jeden szczególny model. „CarLo Truck” od niedawna jeździ po drogach RPA i zdecydowanie przyciąga uwagę wszystkich.

Pierwotnie planowany jako model miniaturowych ciężarówek, lecz szybko stało się jasne, że projekt tej ciężarówki powinien zostać wreszcie zrealizowany. Dzięki współpracy z firmą KENBERT TRANSPORT projekt został urzeczywistniony, a miniaturowa ciężarówka stała się prawdziwą atrakcją na drogach RPA.

Od momentu założenia firmy KENBERT TRANSPORT w latach 80-tych, przedsiębiorstwo transportowe z Johannesburga stało się jednym z największych graczy w RPA. Zatrudniając ponad 120 pracowników i posiadając ponad 50 pojazdów, firma KENBERT ugruntowała swoją pozycję na rynku afrykańskim i jest na dobrej drodze do ekspansji – również dzięki konwersji na CarLo, która miała miejsce rok temu. Zastosowanie najnowocześniejszego oprogramowania logistycznego oraz wynikające z tego oszczędności czasu i kosztów zapewniają stały wzrost pozycji rynkowej firmy. Dzięki systemowi zarządzania transportem CarLo liczne procesy zostały zdigitalizowane, procedury przyspieszone, a przepływ pracy bardziej efektywny, tak że ta wyjątkowa „ciężarówka CarLo®“ może być teraz prezentowana jako rezultat zaledwie rocznej współpracy.

Czy te zdjęcia wzbudziły Twoje zainteresowanie?

Umów się już dziś na osobistą konsultację lub skontaktuj się z nami mailowo pod adresem info@soloplan.pl lub telefonicznie pod numerem +48 32 7840 280.