Soloplan Truck

Cieżarówka Soloplan na drogach Europy!

Jesteśmy niesamowicie dumni, że możemy się pochwalić własną ciężarówką Soloplan na drogach Niemiec i Europy! To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie znakomita współpraca z firmą spedycyjną https://wagner-spedition.de/ Wagner z Ambergu.

Przyszłość pełna sukcesów – tylko z CarLo®!

Firma spedycyjna Wagner, której flota liczy obecnie ponad 80 własnych ciężarówek, zdecydowała się z początkiem zeszłego roku na inwestycję w oprogramowanie TMS firmy Soloplan. Zespół specjalistów zadba o cyfryzację i optymalizację procesów w firmie Wagner. W efekcie firma zaoszczędzi wiele czasu i pracy – a to był tylko jeden z wielu powodów dla Pana R. Wagnera, prezesa firmy spedycyjnej Wagner, dla którego zdecydował się na zmianę oprogramowania TMS.

Naczepa 40-tonowego pojazdu, która mieni się kolorami firmy Soloplan, to nowy Highlight na liście osiągnieć firmy Soloplan. Jesteśmy wdzięczni, że mamy takich partnerów biznesowych i cieszymy się na więcej!

Jesteś ciekawy, jakie korzyści będzie miała Twoja firma wdrażając Transport Management System (TMS) CarLo®? Już teraz umów się na niezobowiązującą prezentację z naszymi ekspertami!