Druga największa firma transportowa i logistyczna z Namibii wybrała CarLo firmy Soloplan

Absolute Logistics to średniej wielkości firma z Windhoek w Namibii, która przewozi m.in. towary niebezpieczne, ładunki częściowe i całopojazdowe, a także realizuje transporty ciężkich ładunków specjalnymi samochodami ciężarowymi.

Flota częściowo wyposażona w specjalne zabudowy, składa się ze 130 mniejszych pojazdów i 40 dużych ciężarówek do transportów indywidualnych. Absolute Logistics przewozi towary wszystkich typów i rozmiarów, co czyni z tej firmy spedycyjnej z siedzibą w RPA wszechstronną firmę transportową.

W przyszłości wszystkie procesy, którymi zajmuje się personel składający się z 25 pracowników, zostaną znacznie ułatwione dzięki systemowi zarządzania transportem CarLo oraz dodatkom CarLo inTOUCH i CarLo inMOTION. Dzięki oprogramowaniu logistycznemu firmy Soloplan istotne procesy w firmie spedycyjnej zostaną zoptymalizowane i zdigitalizowane, co pozwoli na znaczącą przewagę konkurencyjną.

„Dzięki TMS firmy Soloplan będziemy mogli zoptymalizować w przyszłości wszystkie nasze procesy, co jest już w tej chwili koniecznością ze względu na nasz rozwój w ostatnich latach. Jesteśmy pod wrażeniem logicznej struktury oprogramowania, szerokiej gamy opcji planowania i intuicyjnej obsługi” – wyjaśnia wybór oprogramowania firmy Soloplan Holger Jensen, CEO.

Z niecierpliwością czekamy na planowany GoLive systemu na początku 2022 roku w centrali w Namibii oraz oddziałach w Kapsztadzie i Johannesburgu.