GO DIGITAL: „Dwoje, którzy zawsze się rozumieją“ – CarLo® i TIMOCOM

Jakie korzyści mogą wynieść firmy transportowe i spedycyjne z integracji z TIMOCOM?

W epoce cyfrowej, w której przyszło nam żyć, interfejsy są niezbędnym elementem naszej codzienności. W dynamicznie zmieniającym się świecie logistyki prawidłowe zarządzanie czasem jest kluczowe i pozwala osiągnąć maksymalną wydajność istotnych procesów. Integracja oprogramowania logistycznego CarLo® firmy Soloplan z giełdą TIMOCOM jest idealnym rozwiązaniem!

Za pomocą zaledwie kilku kliknięć w TMS CarLo® można publikować czy wyszukiwać oferty frachtu i przestrzeni ładunkowej za pośrednictwem interfejsu TIMOCOM. Oferty te są automatycznie przesyłane do Systemu Smart Logistics, dzięki czemu całkowicie eliminowane są irytujące błędy wprowadzania danych oraz ich duplikaty.

Nie musisz też korzystać z kolejnego interfejsu użytkownika: ta integracja jest widoczna i zarządzana w Twoim systemie zarządzania transportem, czyli w CarLo®. Zapewnia to maksymalny komfort i wysoką efektywność zarządzania czasem pracy.

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób Twoja firma spedycyjna bądź transportowa może oszczędzać czas i pieniądze oraz pracować szybciej, wygodniej i wydajniej niż kiedykolwiek? W takim razie zdecydowanie powinieneś sprawdzić nasze nadchodzące webinarium GO DIGITAL: „Dwoje, którzy zawsze się rozumieją“ – CarLo® i TIMOCOM, dnia 02.03.2023 o godz. 14:00. Omówimy wszystkie korzyści, które możesz uzyskać z tego interfejsu.

Interesują Cię również inne webinaria o tematyce dotyczącej świata logistyki? W takim razie zapewnij sobie bezpłatny udział już dziś – czekamy na Ciebie!

Jesteś zainteresowany rozwiązaniami z naszej rodziny produktów CarLo? Prosimy o kontakt pod adresem: info@soloplan.de lub telefonicznie pod numerem: +49 831 57407 300