Gotowi na przyszłość: cztery dni pod znakiem kształcenia i innowacji

Niedawno w naszej siedzibie Soloplan w Kempten odbyły się bezpłatne szkolenia dla klientów z zakresu rozliczeń i fakturowania w nowej technologii .NET. W czterodniowym szkoleniu zorganizowanym na terenie Soloplan City wzięło udział 100 użytkowników. W ramach szkolenia uczestnicy zapoznali się z nowymi funkcjonalnościami, które oferuje nasze oprogramowanie, a także mieli możliwość wymieniać się ze sobą doświadczeniami. Rozliczenie oraz fakturowanie to trzeci co do objętości obszar naszego systemu TMS, który został przeniesiony do nowej technologii .NET. Dzięki temu Soloplan jest w stanie sprostać trendom w technologiach programistycznych stając się tym samym firmą, która oferuje innowacyjne oprogramowanie dla swoich klientów.

Cztery dni szkolenia okazały się wielki sukcesem, nie tyko ze względu na ich merytoryczną zawartość, ale również nastroje użytkowników. Po intensywnych wykładach i praktycznych warsztatach uczestnicy mieli okazję lepiej się poznać podczas wspólnego lunchu oraz wieczornego spotkania przy lampce szampana.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i udział w szkoleniu. Klientom, którzy nie byli w stanie osobiście dotrzeć na szkolenie udostępniliśmy nagrania szkoleniowe, które znajdują się na naszej platformie SoloDoc.

Poniżej krótka wideo-relacja ze szkolenia.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden