IAA Transportation Hannover 2022: Papier to przeszłość! Swobodna cyfryzacja dzięki CarLo®

Firma Soloplan jest wystawcą na IAA Transportation 2022 w Hanowerze – wiodących międzynarodowych targach mobilności, transportu i logistyki.

Stoisko C57, gdzie spotkasz ekspertów Soloplan można odwiedzić w hali 25. Przekonaj się osobiście, jak w prosty sposób można przyspieszyć cyfryzację wszystkich procesów zarządzania transportem w każdej firmie. Nasze oprogramowanie klasy premium – CarLo® – to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Dodatek CarLo® inTOUCH stanowi optymalne rozwiązanie telematyczne do komunikacji między dyspozytorem a ciężarówką. Dane zleceń są przesyłane cyfrowo, dzięki czemu kierowca w każdej chwili może wyświetlać adresy załadunku, czasy załadunku, dane kontaktowe oraz dokumenty przewozowe. Jednocześnie zapewnione jest działanie nawigacji przez Google Maps, bądź Apple Maps. CarLo® inTOUCH zapewnia powiadomienia o zmianach w trasie i o nowych trasach, posiada też funkcję czatu, skanowania dokumentów z automatyczną retransmisją oraz sterowanie głosowe. Zarówno te, jak i inne zalety naszych produktów można poznać osobiście na targach IAA. 

Na targach IAA prezentowany jest również nasz inny dodatek – CarLo® inMOTION. Jest to narzędzie do zarządzania flotą samochodów ciężarowych, autobusów, samochodów osobowych, naczep i przyczep. Istnieje możliwość łatwej rejestracji i przetwarzania wypadków, uszkodzeń i terminów serwisowych. W prosty sposób można obliczać, porównywać i analizować koszty poszczególnych pojazdów.

Dzięki CarLo® masz pod kontrolą wszystkie swoje transporty w sposób nowoczesny i połączony cyfrowo. To właśnie tak wygląda dziś planowanie transportu!

Nie zwlekaj! Odwiedź nasze stoisko na targach IAA Transportation w Hanowerze i poznaj nasz system zarządzania transportem (TMS). Na targach sam będziesz mógł wypróbować nasze oprogramowanie, a nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zarezerwuj termin na prezentację na targach w TYM MIEJSCU. Zapraszamy!