Jubileusz 10-lecia oddziału Soloplan w Dreźnie

„Parostatkiem w piękny rejs, statkiem na parę w piękny rejs”… w ten lub podobny sposób można by podsumować event z okazji dziesięciolecia oddziału Soloplan w Dreźnie.

W końcu się doczekaliśmy – w czwartek, 8 września 2023 roku, wraz z naszymi pracownikami, klientami i zaproszonymi gośćmi mieliśmy przyjemność wziąć udział w przyjęciu zorganizowanym z okazji tego jubileuszu. Imprezę rozpoczęto poczęstunkiem w postaci lokalnego specjału – ciasta zwanego Eierschecke – oraz uroczystym powitaniem przybyłych gości przez zarząd Soloplanu. Zaraz po tym odbyła się prezentacja nowości naszego Transport Management Systemu CarLo®, poprowadzona przez naszych programistów, a także zaprezentowano działanie aplikacji CarLo®inTOUCH – zintegrowanego systemu telematycznego. Część powitalną zakończył toast na cześć Soloplan Drezno oraz za udaną współpracę.

Wieczorem wszyscy zaproszeni goście zgromadzili się nad Łabą, gdzie zostali zabrani w uroczy rejs po Dreźnie zabytkowym statkiem parowym „Krippen” z 1892 roku. Podczas uroczystej kolacji uczestnicy mieli okazję do integracji i wymiany doświadczeń w bardzo przyjemnej atmosferze. W tle odbyła się prezentacja zdjęć, obrazująca rozwój drezdeńskiego oddziału w ciągu ostatnich 10 lat. Na zdjęciach zostały upamiętnione takie wydarzenia jak udział w licznych targach, projekty ze studentami Uniwersytetu Technicznego w Dreźnie, Bieg branżowy „Rewe”, wyjazdy firmowe, odwiedziny z Kempten i wiele więcej.

Oddział w Dreźnie

Oddział Soloplan Drezno otwarto w 2013 roku. Pierwsze biuro o powierzchni 140 m2 i 6 pomieszczeniach mieściło się w Centrum Technologicznym Drezno Północ w Manfred-von-Ardenne-Ring. W 2016 biuro zostało przeniesione do innej dzielnicy Drezna na ulicę Fritz-Reuter-Straße. Powierzchnia ówczesnego biura wynosiła 400 m2 i dzieliła się na 10 pomieszczeń. Rozwój sprawił jednak, że kilka lat później, w czerwcu 2022 roku, biuro musiało być ponownie przeniesione – obecnie znajduje się w dzielnicy Drezna Friedrichstadt na ulicy Cottaer i liczy sobie ponad 700m2 i 18 pomieszczeń. To idealna przestrzeń do pracy zarówno dla naszych pracowników w Dreźnie, jak i klientów, którzy nas licznie odwiedzają w celach szkoleniowych.

Jesteś zainteresowany innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie logistyki firmy Soloplan? Już dziś umów się z nami na spotkanie! Napisz do nas na adres info@soloplan.pl lub zadzwoń pod numer +48 32 7840 288. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia: