LogiMAT 2020: system zarządzania transportem CarLo podbija CrossDocking

Moduł CarLo® inHUB to elastyczny i kompletny dodatek do CarLo®, pozwalający na obsługę wszystkich procesów CrossDockingu zachodzących w magazynie przeładunkowym.

CarLo® inHUB dzieli przeładunek kompletacyjny na następujące etapy: Inbound, Hub oraz Outbound. Inbound obejmuje wszystkie procesy na wejściu, a Hub obejmuje wszystkie działania CrossDockingu. W ostatnim etapie Outbound odwzorowuje ruch towarów na wyjściu CrossDockingu.

Istniejąca funkcja skanowania CarLo® inTOUCH uzupełnia proces odbioru i dostawy. W pozostałych etapach (Inbound, Hub oraz Outbound) wykorzystywana jest opracowana przez nas aplikacja CarLo® inHUB. W ten sposób CarLo® może zmapować cały łańcuch transportu od nadawcy poprzez magazyn kompletacyjny (Hub) aż do odbiorcy.

Wszystkie komunikaty statusowe są wyświetlane w przejrzysty sposób i mogą być eksportowane do systemu zarządzania transportem CarLo. Raporty o uszkodzeniach, nieprawidłowe lub brakujące artykuły są szybko rejestrowane i zarządzane w aplikacji mobilnej.

Odwiedź stoisko Soloplan na targach LogiMAT w Stuttgarcie, w dniach 10-12 marca 2020 r., w hali 8 – stoisko C01.

Przekonaj się na żywo, jak łatwo można zmapować wszystkie procesy przeładunku dzięki systemowi zarządzania transportem CarLo i nowemu dodatkowi CarLo inHUB oraz jak zapewnić kompletną obsługę HUBa.