Multimodal 2023 – podsumowanie

Kolejne targi na naszym targowym kalendarium odhaczone!

Od 13 do 15 czerwca braliśmy udział w renomowanych targach z branży Multimodal, które odbyły się w National Exhibition Centre (NEC) w Birmingham. Targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Zainteresowani nowymi technologiami oraz innowacjami w branży logistycznej przybyli z całego świata, by móc na żywo zobaczyć możliwości, jakie obecnie oferuje rynek. Soloplan GmbH był jednym z wystawców, który zaprezentował oprogramowanie TMS klasy premium – CarLo®.

Odzew ze strony wystawców był bardzo pozytywny – nawiązaliśmy nie tylko współpracę z wieloma nowmi partnerami, ale także zacieśniliśmy współpracę z dotychczasowymi kotrahentami. To właśnie temu miał służyć wieczorny event pod nazwą „Multimodal Mixer”, który odbył się drugiego dnia targów, dając zarówno wystawcom jak również ich potencjalnym klientom możliwość bliższego poznania oraz integracji.

Targi multimodal to jednak przede wszystkim szereg rzeczowych wykładów, dyskusji oraz warsztatów tematycznych. Dzięki temu odwiedzający mieli możliwość zgłębić tajniki branży logistycznej, poznać wyzwania, z jakimi mierzy się branża oraz trendy, które obecnie panują. Kompetentni i wykwalifikowani referenci podzielili się z odwiedzającymi swoimi pomysłami oraz spostrzeżeniami z branży logistycznej.

Wszyscy uczestnicy targów z niecierpliwością czekają już na kolejną edycję. To wydarzenie po raz kolejny udowodniło, jak ważna i potrzebna jest współpraca oraz wymiana doświadczeń w branży logistycznej. Zgromadzona baza nowych potencjalnych partnerów jak i zdobyta wiedza z pewnością porzeszą horyzonty każdej firmy. Jesteśmy ciekawi, co jeszcze zaoferuje nam branża loistyczna i cieszymy się, że i w przyszłym roku będziemy mogli wziąć w udział w takim wydarzeniu!


Nie miałeś okazji spotkać się z nami na targach? Umów się na osobistą konsultację już dziś, wysyłając wiadomość e-mail na adres info@soloplan.pl lub dzwoniąc pod numer +48 32 7840-280

Nasi wyszkoleni eksperci z przyjemnością Ci pomogą. Wydobądź ze swojej firmy to, co najlepsze dzięki CarLo®!