Oceny i statystyki z przyciskiem subskrypcji

Oprogramowanie logistyczne CarLo umożliwia proste i nieskomplikowane tworzenie statystyk oraz raportów, a także automatyczną analizę dostarczonych danych. Za pomocą funkcji przycisku subskrypcji w TMS CarLo, użytkownik otrzymuje indywidualnie dostosowaną grafikę, diagramy i podgląd kluczowych liczb i danych.

Korzyści:

  • Wizualizacja w formie diagramu, tabeli, sygnalizatora czy tabeli Pivota
  • Automatyczna transmisja analiz, tzw. kokpity
  • Możliwości eksportu do Excela
  • Zindywidualizowane analizy i statystyki

Wykorzystaj automatyczną transmisję kokpitu i otrzymuj przykładowo wszystkie informacje o aktualnych danych sprzedaży, przychodzących zleceniach lub aktualnym statusie projektu. Dzięki tej funkcjonalności w CarLo, czasochłonne zbieranie informacji i danych oraz późniejsza ich analiza stają się zbędne.

Statystyki & Raporty – to jedna z licznych funkcji, dzięki którym krok po kroku nie tylko zdigitalizujesz swoje procesy, ale także efektywnie je zoptymalizujesz. Dowiedz się więcej o GO DIGITAL – czyli o inicjatywie cyfryzacji firmy Soloplan.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu logistycznym firmy Soloplan? Umów się na indywidualną prezentację kontaktując się z nami mailowo: vertrieb@soloplan.de, telefonicznie: +49 831 57407 300 lub za pomocą naszego LIVE-Chat.