Kundenreferenzbericht

Oprogramowanie logistyczne CarLo spełnia wiele specjalnych wymagań

Firma transportowa Silo Jeličić d.o.o. jest wiodącą firmą transportową ładunków sypkich, specjalizującą się od 2001 roku w transporcie drogowym proszków i granulatów w silosach. Kontakty pomiędzy Silo Jeličić d.o.o. a Soloplan GmbH rozpoczeły się już w 2012 roku. W tym czasie firma  szukała oprogramowania logistycznego, porównując CarLo z innymi systemami zarządzania transportem, beskutecznie poszukując na rynku rozwiązania, które byłoby konkurencyjne dla CarLo.

Zatrudniając ponad 180 pracowników w 5 lokalizacjach na całym świecie, Soloplan GmbH opracowuje oprogramowanie dla branży transportowej i logistycznej. Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży IT gwarantuje wysokiej jakości oprogramowanie logistyczne optymalizujące procesy, jednocząc i upraszczając wszystkie wyzwania operacyjne.

Od samego początku oczekiwania w stosunku do nowego oprogramowania były bardzo wysokie. System powinien być w stanie reagować na wiele wyzwań. Nacisk kładziony jest na automatyczne wprowadzanie zamówień, optymalizację codziennego planowania i integrację istniejących systemów telematycznych. Oprócz wyżej wymienionych czynników CarLo wyróżnia się również widocznością i przejrzystością tras i kosztów pojazdów, a także poprawą wykorzystania powierzchni ładownej i związaną z tym oszczędnością czasu.

Dzięki scentralizowaniu ważnych procesów, takich jak zarządzanie dokumentami, planowanie i alokacja kosztów, wyniki pracy zostały znacznie poprawione”, wyjaśnia Srdjan Zekovic, pracownik firmy Silo Jeličić.

Dzięki łatwemu i intuicyjnemu korzystaniu z CarLo nasi pracownicy szybko przyzwyczaili się do nowego oprogramowania logistycznego i mogli kontynuować pracę  bez niepotrzebnego przerywania codziennych zadań.