Otwarcie nowego oddziału w Molina de Segura (Murcja)

W dniach 10 i 11 marca 2023 świętowaliśmy otwarcie naszego nowego hiszpańskiego oddziału w Molina de Segura. W wydarzeniu udział wzięło łącznie 15 gości zewnętrznych, burmistrz Eliseo García Cantó, prasa oraz pracownicy tego oddziału. Uroczyste otwarcie poprowadziła nasza lokalna Branch Manager prezentując pomieszczenia biurowe oraz cały hiszpański zespół.

Następnie odbyły się prezentacje dotyczące oprogramowania logistycznego Soloplan CarLo i jego najważniejszych możliwości. Karel Geldhof, dyrektor zarządzający hiszpańskiego oddziału firmy Lanfer Logistik w Barcelonie, opowiedział o zastosowaniach praktycznych, udogodnieniach i zaletach wynikających z pracy w CarLo.

Nie zabrakło również rarytasów z niemieckiej kuchni. Dobre samopoczucie naszych gości zapewniło bawarskie śniadanie oraz dodatkowe przekąski i napoje. Nasi goście mieli możliwość skorzystania z indywidualnej konsultacji i demonstracji naszego systemu zarządzania transportem. Zwiedzający odwiedzili też wszystkie pomieszczenia nowego biura oraz salki szkoleniowe. Przez cały czas trwania uroczystości nasi pracownicy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania przybyłych gości.

Niezmiernie się cieszymy z udanej ceremonii otwarcia hiszpańskiego oddziału w Murcji, jednocześnie dziękując wszystkim gościom za wyśmienitą atmosferę i udział w tym wydarzeniu.