API User Conference

Pełen sukces Akademii Użytkowników API

„Duży sukces”, „świetne szkolenie”, „kompetentni trenerzy”: takie konkluzje można było usłyszeć od uczestników Akademii Użytkowników API. W połowie sierpnia Soloplan City odwiedziły osoby odpowiedzialne za tzw. „User Group” – stowarzyszenie firm Blue Water Shipping, Scan Global Logistics, Imperial Logistics, LEMAN i FREJA Transport & Logistics. Celem wizyty było szkolenie z konfiguracji API prowadzone przez ekspertów firmy Soloplan GmbH.

Konfiguracja API w CarLo umożliwia konfigurowanie i budowanie interfejsów we własnych formatach. Grupa User Group postawiła na współpracę, aby móc sprawnie i bezbłędnie tworzyć własne interfejsy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy trudności, Soloplan zawsze służy pomocą. „Zdobyliśmy już pewne doświadczenie, dzięki własnym testom. Jednak dzięki szkoleniu udało nam się znacznie poszerzyć posiadane umiejętności.” Dzięki wiedzy naszych ekspertów podczas API User Academy można było omówić nie tylko otwarte pytania, ale także szeroką gamę workflows oraz nowych funkcji, takich jak np. Web-API, które umożliwia uproszczoną konfigurację przez Internet.

Uzgodnienie tematów głównych odbyło się już dużo wcześniej. „Myślę, że wspólne przygotowanie tego seminarium miało duży sens, ponieważ nasza grupa użytkowników bardzo dobrze zrozumiała się z Soloplan. Dzięki temu doskonale wiedzieliśmy, czego się spodziewać i byliśmy w stanie odpowiednio się przygotować”, mówi Søren Thuesen z Blue Water Shipping.

Zdobytą podczas seminarium wiedzę uczestnicy mogli od razu zastosować na stanowiskach pracy rozlokowanych w sali szkoleniowej. „Dzięki temu udało się uzyskać odpowiedzi na wiele naszych wątpliwości, a pojawiło się również sporo nowych pytań. Jest to bardzo pozytywny aspekt, bo ​​zdobyliśmy dodatkową wiedzę na temat procesu konfiguracji.” – mówi uczestnik szkolenia Frederik Staffe z firmy LEMAN.

Soloplan City zostało doskonale przygotowane pod kątem przeprowadzania szkoleń. W sześciu nowoczesnych, w pełni wyposażonych salach szkoleniowych, klienci Soloplan z całego świata poznają podstawy naszego oprogramowania, a także otrzymują ważne wskazówki i niepublikowaną wiedzę od naszych specjalistów. Zapewnione jest również zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu Soloplan City Resort, który znajduje się tuż obok. Zostało to docenione przez uczestników Akademii Użytkowników API: „Byłem już wcześniej w Soloplan City, więc znałem tę ofertę. Wszystkie obiekty, baza szkoleniowa i hotel są dla nas optymalne.”