Pozytywna opinia nt. CarLo® z Austrii

W ramach Akademii Soloplan wielu klientów gościło w minionym czasie w Soloplan City, aby lepiej poznać możliwości wykorzystania Systemu Zarządzania Transportem (TMS) CarLo.

Przy tej okazji otrzymaliśmy również pozytywną opinię od naszego klienta Fabiana Redera:

„Jako informatyk firmy jestem dobrze zaznajomiony ze światem IT i oprogramowania.

Żadne inne oprogramowanie, z którego korzystam nie działa tak stabilnie jak TMS CarLo®. Aktualizacje zawsze przebiegają płynnie, a kopia zapasowa danych CarLo® na serwerze Soloplan również doskonale spełnia swoje zadanie.

Takiej elastyczności, jaką oferuje nam CarLo® w infrastrukturze IT trudno oczekiwać od jakiegokolwiek innego oprogramowania.
Bardzo pomocna jest też baza wiedzy Solodoc z objaśniającymi filmami wideo, samouczkami i najczęściej zadawanymi pytaniami. Ponadto należy podkreślić poziom szczegółowości całej dokumentacji i instrukcji.

Podsumowując, współpraca z Soloplan jest niezwykle przyjemna i cieszymy się, że znaleźliśmy tak profesjonalnego i rzetelnego partnera.“

– Fabian Reder, Reder Transporte KG

Interesuje Cię Transport Management System CarLo?
Umów swoją indywidualną konsultację już dziś – napisz wiadomość mailową na adres info@soloplan.de albo zadzwoń na numer +49 831 57407 – 500! Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania.