Publikujemy nowy Raport CarLo!

Nasz magazyn dla klientów Raport CarLo zawiera informacje na interesujące tematy związane z firmą Soloplan, naszym TMS CarLo oraz cyfryzacją w branży logistycznej.

W wydaniu zimowym prezentujemy kompleksowo nowe rozwiązania naszego modułu dla frachtu lotniczego i morskiego CarLo inAIR & SEA. Spoglądamy wstecz na rok 2021, informując o naszych lokalizacjach, wydarzeniach i otwarciu 4-gwiazdkowego hotelu biznesowego Soloplan City Resort przy naszej siedzibie w Kempten. Przedstawiamy również nowe perspektywy dotyczące akademii i webinariów na rok 2022. Wszystkie te informacje dostępne są w naszym aktualnym magazynie. Zapraszamy do lektury!

Kliknij tutaj, aby pobrać wersję online naszego magazynu dla klientów:

Chcesz być zawsze na bieżąco? Najświeższe informacje dostępne są nieustannie na naszej stronie internetowej. W obszarze Aktualności znajdziesz nasze najnowsze informacje, a także aktualne terminy targów, nadchodzące akademie i webinaria. Przejdź już teraz na stronę www.soloplan.pl/aktualnosci.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie oprogramowaniem CarLo lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o Soloplan i naszej rodzinie produktów? Umów się na indywidualną konsultację już teraz kontaktując się z nami mailowo: info@soloplan.pl lub telefonicznie pod numerem: + 49 831 57407 300.