Soloplan Developer Training Days 2022

W zeszłym tygodniu nasz dział rozwoju oprogramowania zorganizował kolejne już wydarzenie pt. „Soloplan Developer Training Days”. Jest to coroczna impreza służąca wymianie wiedzy o technologiach i produktach oraz prezentacji naszych celów strategicznych.

W tym roku impreza odbyła się już po raz szósty. Szeroki zakres treści został przekazany w trakcie 12 wykładów w ciągu 2 dni. Omówiono plan rozwoju, trendy technologiczne i innowacje produktowe, a także spostrzeżenia z bieżących projektów. Całość rozpoczęła się od wspólnego bawarskiego śniadania, które sprawiło dużo radości naszemu międzynarodowemu zespołowi pracowników.

W niektórych prelekcjach uczestniczyło ponad 100 osób. Soloplan Developer Training Days to optymalny format, aby zapewnić stan wiedzy w całej firmie, na poziomie zgodnym z aktualnymi trendami. Pierwszy dzień wydarzenia zakończył się wieczorną sesją gamingową, a na zakończenie drugiego dnia wszyscy spotkali się na corocznej imprezie świątecznej. Już nie możemy się doczekać kolejnych edycji tego wydarzenia oraz nadchodzących innowacji produktowych w 2023 roku.