Soloplan na konferencji branżowej austriackich firm transportowych

W ubiegły weekend już po raz kolejny odbyła się konferencja branżowa austriackich firm transportowych. Austriacka Izba Gospodarcza na czele z przewodniczącym grupy specjalistów Panem Güntherem Rederem zaprosiła na to wydarzenie do Hörsching wielu gości z branży transportowej, a także partnerów, usługodawców oraz wystawców.

Skoncentruj dyskusję na bieżących wyzwaniach

Ponad 400 przedstawicieli branży dyskutowało o przyszłości branży transportowej, nawiązując przy tym liczne kontakty. W związku z niepewną przyszłością przedsiębiorstw transportowych, którą determinują takie czynniki jak wzrost cen, niedobór wykwalifikowanych pracowników i środki ochrony środowiska, uczestnicy żywo dyskutowali i wymianili się pomysłami, znajdując przy tym możliwe rozwiązania. Podczas tej debaty przedstawiciele branży prezentowali także działania i usługi mające na celu pokonanie złożonych wyzwań. Interesującym punktem programu konferencji była także rozmowa z producentem samochodów ciężarowych.

Soloplan jako silny partner w Austrii

Soloplan, jako dostawca premium oprogramowania TMS postrzega siebie jako silnego partnera austriackich firm transportowych i właśnie dlatego pojawił się na tym wydarzeniu jako wystawca i sponsor. Zaowocowało to wieloma interesującymi dyskusjami między ekspertami Soloplan a austriackimi firmami transportowymi. Prezentujący w głównej mierze skupili się oczywiście na systemie zarządzania transportem (TMS) CarLo, który wspomaga automatyzację procesów pracy, aby przyczynić się do rozwiązania takich problemów jak np. niedobór wykwalifikowanych pracowników. Z niecierpliwością czekamy na kolejne konferencje i życzymy wszystkim uczestnikom pomyślnej przyszłości!

Chcesz, by także twoja firma osiągała w przyszłości wiele sukcesów? Już teraz umów się na niezobowiązującą prezentację z naszymi specjalistami!