Soloplan na targach LogiMAT Stuttgart 2023: prosta i wygodna cyfryzacja z CarLo

W dniach 25 – 27 kwietnia 2023, w Stuttgarcie ponownie odbędą się międzynarodowe targi rozwiązań intralogistycznych LogiMAT.

Soloplan będzie wystawcą na tych targach i zaprezentuje oprogramowanie klasy premium – Transport Management System (TMS) CarLo. Eksperci Soloplan obecni w hali 8 na stoisku 8C02, zaprezentują najnowsze rozwiązania cyfrowe dla branży logistycznej. Oprócz na nowo zdefiniowanej funkcji wyszukiwania pełnotekstowego, rozpoznawania tekstu OCR oraz File-, i Web-API do komfortowych funkcjonalności naszego oprogramowania zaliczają się również Quick-Steps, a także interligentne Workflows. 

Zgodnie z ideą „prosta i wygodna cyfryzacja z CarLo“ będziecie Państwo mogli przekonać się na żywo, jak wiele zalet posiada oferowane oprogramowanie oraz skorzystać z cennych porad naszych ekspertów w temacie cyfryzacji.

Jeszcze nigdy dotąd optymalizacja własnych procesów i zwiększenie efektywności w codziennej pracy nie były tak łatwe. Przetwanie większej ilości zleceń przy tej samej ilości personelu? Z oprogramowaniem CarLo jest to możliwe!

Poznaj system zarządzania transportem (TMS) na żywo w Stuttgarcie. Od 25 do 27 kwietnia będziemy do Państwa dyspozycji codziennie od 9:00 do 17:00 w hali 8 na stoisku 8C02.

Już teraz cieszymy się na wiele inspirujących dyskusji. Już teraz umów się na spotkanie konsultacyjne podczas targów LogiMAT.

Kliknij tutaj, aby umówić spotkanie z nami na targach.