Soloplan na targach Multimodal w Birmingham – prosta i wygodna cyfryzacja z CarLo®

Spotkaj się na żywo z naszymi ekspertami Soloplan – i wypróbuj system zarządzania transportem (TMS) CarLo®.

Soloplan po raz kolejny jest wystawcą na targach Multimodal w Birmingham. Multimodal to wiodące targi transportu towarowego, logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Od 13 do 15 czerwca 2023 można nas znaleźć w NEC w Birmingham na stoisku 3034.

Rodzina produktów CarLo to kompleksowe rozwiązanie z licznymi dodatkami, za pomocą którego można wygodnie planować każdy rodzaj zlecenia transportowego. Optymalna kalkulacja oferty, proste zarządzanie zleceniami i flotą, sprawne planowanie transportu – oprogramowanie logistyczne CarLo to idealne rozwiązanie dla spedycji, spedytorów i firm transportowych wszelkiego rodzaju.

Dziesiątki list w Excelu, dymiące od nadmiaru pracy drukarki, liczne duplikaty i stosy papieru? To było wczoraj – przekonaj się sam! Nasze motto to „prosta i wygodna cyfryzacja z CarLo®”.

Wiele firm w Wielkiej Brytanii zaufało już rozwiązaniom Soloplan. Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasz innowacyjny TMS CarLo® na targach Multimodal w Birmingham.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się już dziś na bezpłatną konsultację na targach.

Serdecznie zapraszamy! 

Nie masz możliwości spotkać się z nami na targach, aby poznać wszystkie zalety oprogramowania CarLo®? Skontaktuj się z nami mailowo, pod adresem info@soloplan.de bądź telefonicznie: +49 831 57407-0. Chętnie zaprezentujemy Ci nasze rozwiązania na umówionym, odrębnym spotkaniu!