Soloplan na targach SIL w Barcelonie

W dniach 07 – 09 czerwca 2023 odbędą się targi SIL w Barcelonie. Są to wiodące targi w branży logistycznej i transportowej w Hiszpanii.

W tym roku przedstawiciele oddziału Soloplan Hiszpania po raz pierwszy będą obecni na tych targach. Eksperci ds. cyfryzacji firmy Soloplan, na stoisku F612, chętnie porozmawiają z Państwem osobiście na temat oprogramowania dla logistyki i spedycji. W ciągu tych 3 dni będzie można osobiście poznać i wypróbować innowacyjny System Zarządzania Transportem (TMS) CarLo®.

Kierując się motto przewodnim „Relaxed digitalizing with AI in CarLo®”, niemiecki softwarehouse zaprezentuje najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki oddziałowi w Murcji Soloplan oferuje profesjonalne wsparcie i usługi na Półwyspie Iberyjskim. Ponadto oprócz wdrożeń, instalacji i uruchomienia oprogramowania, Soloplan oferuje również liczne akademie. Odbywają się one w formie kilkudniowych seminariów w siedzibie firmy w Murcji. Hiszpańscy klienci Soloplanu mogą skorzystać tam z oferty praktycznych szkoleń dla pracowników w zakresie korzystania z TMS CarLo®.

Zapewnia to osiągnięcie najlepszych możliwych korzyści z posiadanego oprogramowania. Przekonaj się o licznych zaletach CarLo® i umów się na bezpłatną prezentację na targach SIL w Barcelonie.

KLIKNIJ TUTAJ, aby umówić termin spotkania.

Serdecznie zapraszamy!