Soloplan na targach TransLogistica Warszawie

Spotkaj się z nami i poznaj nasze oprogramowanie CarLo® na targach TransLogistica

W tym roku firma Soloplan po raz kolejny będzie obecna na dużych targach branżowych TransLogistica w Warszawie. W dniach od 7 do 9 listopada 2022 zapraszamy na stoisko B4 w hali 1, na terenie EXPO XXI WARSZAWA.

Poznaj osobiście nasze wydajne oprogramowanie logistyczne i już teraz umów się TUTAJ na bezpłatną konsultację na targach. Przekonaj się na żywo, jak system zarządzania transportem (TMS) CarLo® może wspierać wszystkie procesy w cyfryzacji Twojej firmy.

Cała gama produktów CarLo® to elastyczny pakiet oprogramowania, który wspiera użytkownika w celu kompleksowej realizacji różnorodnych zadań w całym procesie transportu. Oferowana funkcjonalność systemu zawiera między innymi: kalkulację ofert, zarządzanie zleceniami, planowanie transportu oraz kalkulację frachtów, a także dane statystyczne, obejmując tym samym cały łańcuch wszystkich istotnych procesów.

Targi TransLogistica w Polsce to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Jest to ważne wydarzenie dla każdego, kto zawodowo zajmuje się transportem, spedycją i logistyką, a także dla producentów, dystrybutorów i sieci handlowych poszukujących atrakcyjnych ofert na usługi transportowe i logistyczne.

Czekamy na Ciebie w Warszawie!