Soloplan na targach transport logistic 2023: prosta i wygodna cyfryzacja z CarLo

W dniach 9 do 12 maja 2023 po raz pierwszy po czteroletniej przerwie odbędą się międzynarodowe targi Transport Logistic w Monachium.

Soloplan jest wystawcą na tych targach i zaprezentuje szereg nowości związanych z Systemem Zarządzania Transportem (TMS) CarLo. W hali A3 na stoisku 505/606 eksperci firmy Soloplan zaprezentują najnowsze rozwiązania w oprogramowaniu logistycznym i spedycyjnym. Oprócz nowo zaprojektowanego wyszukiwania pełnotekstowego, rozpoznawania tekstu OCR oraz interfejsu API, do wygodnych funkcji programu zaliczamy również Quick-Steps czy inteligentne Workflows. Te aspekty pozwalają jeszcze wygodniej automatyzować własne procesy logistyczne oraz upraszczać i przyspieszać rutynowe czynności.

Dzięki nowo opracowanej wyszukiwarce pełnotekstowej CarLo dokumenty i rekordy danych można teraz wyszukiwać jeszcze szybciej. W przypadku wyszukiwania pełnotekstowego przeszukiwany jest cały zasób tekstu, a dokumenty podlegają analizie całościowej. Obliczana jest gęstość słów kluczowych i ich rozkład, a na tej podstawie wyniki wyszukiwania są ważone i sortowane. W ten sposób użytkownik otrzymuje nie tylko wszystkie wyniki dla swojego wyszukiwanego hasła, ale także sortowanie według trafności. Prawdopodobieństwo, że jedno z pierwszych trafień zawiera żądany dokument, jest szczególnie wysokie w przypadku nowo opracowanego wyszukiwania pełnotekstowego.

Zintegrowane w CarLo API również zostało udoskonalone. W obecnej wersji wszystkie interfejsy oparte na plikach i sieci Web mogą być łączone bez żadnych problemów. Konfiguracja API w CarLo umożliwia konfigurowanie i instalowanie własnych formatów dla interfejsów. To sprawia, że ​​praca jest jeszcze łatwiejsza, zwiększając jednocześnie wydajność.

Nowością jest również funkcja Quick-Step w CarLo, która ułatwia pracę zwłaszcza dyspozytorom, ponieważ codzienne powtarzające się procesy można zautomatyzować. Szybkie kroki to predefiniowane reguły, zgodnie z którymi trasy są automatycznie planowane na podstawie predefiniowanych kryteriów.

Dzięki inteligentnym Workflows w CarLo można zaoszczędzić sporo czasu. Zautomatyzowane procesy pracy, tak zwane Workflows, łączą i organizują poszczególne elementy i etapy. Tworzona jest automatyczna sekwencja czynności. Ta automatyzacja optymalizuje istniejące procesy, jednocześnie znacznie zmniejszając błędy transmisji, koszty i czas.

W celu optymalnego wykorzystania inteligentne Workflows w oprogramowaniu logistycznym CarLo są konfigurowane indywidualnie dla klienta i dostosowywane do potrzeb. Inteligentne przepływy pracy zastępują ręczną obsługę poszczególnych pól i umożliwiają między innymi sterowane czasowo procesy drukowania i powiadomienia e-mail, a także komunikację z sieciowymi systemami oprogramowania. Jednym z najczęściej używanych przepływów pracy jest przesyłanie pól i informacji. Przykładowo podczas wprowadzania zlecenia informacja z pola A może zostać automatycznie skopiowana do dowolnej liczby kolejnych pól.

Jako jeden z pierwszych TMS, CarLo posiada również w pełni zintegrowaną funkcję rozpoznawania tekstu OCR, za pomocą której można automatycznie odczytywać dokumenty i przesyłać dane. Korzystając ze skanowania OCR, użytkownicy korzystają z przyspieszonych procesów pracy. Przetwarzanie danych jest zautomatyzowane, co zwiększa produktywność. Jednocześnie znacznie zmniejsza się możliwość popełnienia błędów w porównaniu z ręcznym wprowadzaniem danych. Ostatecznie nie ma też pracy związanej z sortowaniem dokumentów, ponieważ dzięki funkcji rozpoznawania tekstu OCR dokumenty i obrazy są przypisywane w pełni automatycznie w CarLo.

Zgodnie z ideą „prosta i wygodna digitalizacja z CarLo®”, możecie Państwo przekonać się o zaletach naszego oprogramowania na żywo w Monachium i otrzymać liczne porady dotyczące digitalizacji od naszych ekspertów.

Jeszcze nigdy optymalizacja własnych procesów i zwiększenie efektywności w codziennej pracy nie było tak łatwe. Przetwarzanie większej ilości zleceń przy tej samej ilości personelu? Z oprogramowaniem CarLo® jest to dziecinnie proste!

Poznaj system zarządzania transportem (TMS) na żywo w Monachium. Od 9 do 12 maja 2023 będziemy dla Państwa codziennie od 9:30 do 18:00 w hali A3 na stoisku 505/606.

Już teraz cieszymy się na wiele inspirujących dyskusji. Umów się na osobistą konsultację już teraz.

Kliknij tutaj, aby umówić się z nami na targach.