transport logistic 2019

Soloplan na tegorocznych targach transport logistic w Monachium

Po cztrech owocnych dniach na targach transport logistic w Monachium (4-7 czerwca 2019), nasz zespół hadlowców powrówcił z uśmiechem na twarzy. Tegoroczne targi po raz kolejny utwierdziły nas w przekonaniu znaczenia tego największego, miedzynarodowego wydażenia, a zarazem centralnego miejca spotkań branży logistycznej.

„Liczba 2.374 wystawców to wzrost o 10% w stosunku do ubiegłej edycji, 64.000 odwiedzających w tym roku dało wzrost o 5%.”, informuje Stefan Rummel, dyrektor Targów Monachium.

My również odnotowaliśmy trend wzrostu na podstawie liczby odwiedzających nasze stoisko.

Na tegorocznych targach transport logistic w Monachium, Soloplan  ponownie nakreśla nowy tręd w branży. „Machine Learning – sztuczna inteligencja w planowaniu transportu”  –  stała się tegorocznym hitem targowym. Wielu o tym mówi, a my pokazaliśmy szerokiej publiczności nowe funkcje uczenia maszynowego w systemie planowania transportu na bazie naszego oprogramowania logistycznego – CarLo.

W CarLo proces  uczenia maszynowego przebiega następująco: własne dane planowania transportu jak na przykład: rodzaj, data, niebezpieczne ładunki są zapamiętywane, a następnie przetwarzane za pomocą algorytmu. Ten algorytm umożliwia CarLo „nauczyć się” zachowań dysponenta, aby stworzyć wzorzec na podstawie którego bedzie można  zaplanować przyszłe trasy z uwzględnieniem „nauczonych” regół w sposób automatyczny.

Korzyści z planowania transportu za pomocą uczenia maszynowego są oczywiste: zastosowanietej metody pozwala dysponentom oszczędzać czas, pomaga unikać błędów, poprawia wydajność pracy. W przypadku zmiany dyspozytora nie tracimy informacji o sposobie wykonaniaprocesów. CarLo nauczy się zachowań podczas pracy, a dowolny dysponent może planować według wyuczonych kryteriów. Przetwarzanie danych odbywa się bezpiecznie w bazie danych klienta. Proces planowania dostosowany jest do zmiennych warunków, ponieważ każde nowe planowanie doskonali tworzony model.

Na naszym stoisku odbywały sie pokazy zastosowania uczeina maszynowego na bazie CarLo.

Nie tylko innowacje Soloplan cieszyły się powodzeniem. Również sprawdzone produkty budziły duże zainteresowanie. Soloplan oferuje za pomocą  oprogramowania logistycznego CarLo wraz z komplatybilnymi modułami poszeżającymi zakres możłiwości, dokładnie takie rozwiązania, jakich oczekuje obecnie rynkek.

Nie udało się Państwu odwiedzić nas podczas targów, wieć zapraszamy do kontaktu, aby poinformaować się na tremat oprogramowania logistycznego CarLo telefonicznie pod nuemrem +49 831 57407 0 lub  e mail info@soloplan.pl.