Sukces: Nasza pierwsza Akademia w Hiszpanii

Wraz z otwarciem naszego hiszpańskiego oddziału i wejściem na hiszpański rynek istotnym było dla nas, by także hiszpańscy klienci mogli korzystać z naszego pakietu szkoleń. To właśnie dlatego mogliśmy powitać naszych klientów na pierwszej Standard-Akademii  w Hiszpanii, która odbyła się w dniach 26-28 czerwca 2023!

Podczas 3-dniowego seminarium siedmioro uczestników poznało podstawy naszego oprogramowania CarLo oraz TMS. Szkolenie obejmowało następujące obszary: administracja, zarządzanie ofertami, tworzenie zleceń, rozliczenia, fakturowanie, dyspozycja i wiele innych. Zwieńczeniem obfitego w informacje szkolenia był wspólny lunch oraz kolacja, podczas których uczestnicy mogli się wymienić swoimi doświadczeniami, a także, już nieformalnie, spędzić ze sobą trochę czasu i lepiej się poznać.

Każdy uczestnik Akademii otrzymał stosowny certyfikat, który nie tylko poświadcza zdobytą wiedzę, ale także nadał uczestnikom tytuł certyfikowanego użytkownika CarLo.

Zarówno klientki, jak i klienci naszej pierwszej, standardowej Akademii zgodnie przyznają, że seminarium okazało się strzałem w dziesiątkę! Wśród uczestników panowała bardzo dobra atmosfera, a każdy z nich wykazywał ogromne zaangażowanie.

W związku z dużym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem tej akademii cieszymy się, że już dziś możemy zaprosić na kolejną! Druga Standard-Adakemia obdędzie się od 20.11 do 22.11.2023!

Jesteś także zainteresowany naszą Akademią? Zajrzyj na naszą stronę internetową https://www.soloplan.pl/aktualnosci-terminy/akademia/ i już dziś zapisz się na wersję, która Cię interesuje. W razie pytań, napisz do nas na adres info@soloplan.pl/. Rozwijaj swoją firmę dzięki CarLo® oraz naszym szkoleniom!