Targi w Warszawie: TMS CarLo na TransLogistica 2021

Od środy w Warszawskim Centrum EXPO XXI trwają największe i najważniejsze targi branży transportowej w Polsce. Soloplan ponownie bierze udział w tym wydarzeniu, aby po rocznej przerwie spowodowanej koronawirusem ponownie powitać licznych klientów i gości.

W dniach 3-5 listopada TransLogistica Poland już po raz ósmy otwiera swoje podwoje dla wystawców krajowych i zagranicznych. Na największych targach transportowych w Europie Wschodniej przedstawiciele branży z całej Europy spotykają się, aby zaprezentować swoje produkty i poznać innowacje na rynku logistycznym. Stoisko firmy Soloplan jako producenta oprogramowania dla branży transportowej także tym razem jest dostępne dla odwiedzających.

„Dla nas jako usługodawcy, targi są oczywiście bardzo dobrą okazją do spotkania z naszymi klientami i wymiany z nimi doświadczeń na temat najnowszych osiągnięć w branży. Mamy również możliwość zaprezentowania naszych innowacyjnych rozwiązań w zakresie oprogramowania zainteresowanym firmom, a tym samym dalszego postępu cyfryzacji w tym obszarze”, mówi Alexander Redmann, dyrektor ds. sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią w firmie Soloplan.

Firma Soloplan może się pochwalić bardzo udanym startem na odbywających się targach. Liczni goście odwiedzający stoisko firmowe świadczą o zwiększonym zapotrzebowaniu na konsultacje indywidualne po tym, jak w ostatnich miesiącach możliwość ta została ograniczona przez pandemię koronawirusa. Wydarzenie w Warszawskim Centrum EXPO XXI potrwa do piątku. Odwiedź pawilon  firmy Soloplan w hali 1, stoisko B6 i poznaj nasz zespół. Czekamy na Ciebie!

Nie udało Ci się odwiedzić nas osobiście na targach? Zapraszamy do kontaktu pod adresem info@soloplan.pl lub +48 32 7840-288 i umówienia się na indywidualną prezentację.