Udane warsztaty z zarządzania w Soloplan City

Ciągły rozwój, otwartość na nowe pomysły oraz wymiana doświadczeń są zasadniczymi cechami, które kształtują filozofię firmy Soloplan. W związku z tym pod koniec lipca 2023 roku w naszej siedzibie w Kempten ponownie odbyły się warsztaty z zakresu zarządzania. Z tej okazji do Kempten zjechali się także wszyscy Branch Managerowie z naszych zagranicznych oddziałów.

W małych grupach uczestnicy dowiadywali się o możliwościach polepszania współpracy i komunikacji między działami. Następnie wyniki opracowanych strategii zostały zaprezentowane na forum.

Pod okiem doświadczonego trenera można było przedyskutować liczne rozwiązania oraz pomysły, a także opracować wspólny model zarządzania w praktyce, który był jednym z najważniejszych elementów warsztatów. Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem wymieniali się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Na zakończenie udanych warsztatów wszyscy uczestnicy udali się na kolację. Podsumowując, dzień można zaliczyć do bardzo udanych czego dowodem jest zacieśnienie relacji i współpracy między managerami.

Cieszymy się na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce i zaprezentowanie efektów podczas kolejnych warsztatów z zarządzania już pod koniec tego roku.