ANTRAM 2019, Messe, Portugal

Udany start na targach ANTRAM 2019 w Portugalii

W miniony weekend firma Soloplan, wraz ze swoim partnerem handlowym – firmą Maeil, zaprezentowała się na targach Congresso de ANTRAM w Portugalii. Ten kongres branży logistycznej i transportowej odbył się już po raz dziewiętnasty.

W tym roku firma Soloplan wzięła udział w tym wydarzeniu i zaprezentowała licznemu gronu odwiedzających system zarządzania transportem CarLo®. Obok oprogramowania logistycznego wraz z możliwymi jego dodatkami, szczególnie dobrze przyjęte przez zainteresowane osoby zostało rozwiązanie telematyczne CarLo® inTOUCH.

Więcej informacji o CarLo® inTOUCH można znaleźć tutaj.

Firma Soloplan jest obecna w Portugalii od 2015 roku i od tego czasu współpracuje z lokalnymi partnerami z zakresu oprogramowania i logistyki. Dwudniowy kongres wykorzystano również do dalszego rozwoju współpracy z międzynarodowymi partnerami oraz do nawiązania wielu nowych, interesujących kontaktów.

Nie udało się Państwu odwiedzić nas podczas targów? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +49 831 57407 0, mailowo info@soloplan.pl, lub za pośrednictwem naszego Carla-Live-Chat!