Allgäuer Festwoche

„Allgäuer Festwoche“: Soloplan informuje o możliwościach kariery zawodowej

Po dwuletniej przerwie powróciła tak długo wyczekiwana impreza „Allgäu Festwoche”! Po raz kolejny jako wystawca wzięliśmy udział w tych największych regionalnych targach konsumenckich, promując wśród zwiedzających firmę Soloplan oraz nasze oferty pracy i możliwości rozwoju zawodowego. Było nam niezmiernie miło poznać wielu nowych kandydatów, z którymi mieliśmy okazję przeprowadzić liczne, ciekawe dyskusje.

Uwagę zwiedzających w sposób szczególny przykuwały nasze materiały reklamowe, balony w kolorze magenta oraz piernikowe serduszka, które zachwycały zarówno młodych, jak i starszych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza loteria, w której codziennie rozlosowywano bony na piwo czy kawałek kurczaka, natomiast jako nagrodę główną można było wygrać bon na niedzielny brunch dla 2 osób w Soloplan City Resort.

Z radością wyczekujemy już kolejnej edycji w przyszłym roku! Nie udało ci się odwiedzić nas podczas tego wydarzenia? Nic nie szkodzi! Tutaj możesz znaleźć więcej informacji o możliwościach kariery w firmie Soloplan oraz o kolejnych etapach rekrutacji.