LogiMAT 2019 Soloplan TMS

CarLo optymalizuje planowanie transportu

Software house i firma doradcza Soloplan prezentuje, w ramach targów logistycznych LogiMAT (w dniach od 19 do 21 lutego) w Stuttgarcie, ulepszony w wielu aspektach, system zarządzania transportem (TMS) CarLo, który na przykład dysponuje teraz komfortowym edytorem (Workflow-Editor) do sporządzania i opracowywania przebiegu procesów. Poza tym został udoskonalony moduł CarLo inAIR&SEA – dedykowany dla transportu wodnego i powietrznego. Soloplan prezentuje się w hali 8 na stanowisku D18.

Zintegrowane w CarLo planowanie transportu, które umożliwia zróżnicowaną dyspozycję silosów i cystern wielokomorowych, zostało znacznie zoptymalizowane. Poza tym dopasowano interfejsy planowania zasobów i ułatwiono możliwość wprowadzania danych w dyspozycji tabelarycznej. Optymalizacja planowania transportu nastąpiła wraz z systemową migracją .NET programu CarLo.

Udoskonalenie nastąpiło także w module CarLo inAIR&SEA dedykowanym dla transportu wodnego i powietrznego, gdzie transport kontenerów daje się jeszcze lepiej i bardziej komfortowo rejestrować, zarządzać i kontrolować. Transporty pełno-kontenerowe i drobnicowe (FCL i LCL) w sektorach żeglugi śródlądowej i dalekomorskiej (Short- and Deep Sea) mogą być przejrzyście sterowane i planowane przy pomocy automatycznej funkcji restrykcji trasy i przesyłki.

Kolejne ułatwienie przynosi zintegrowany edytor do sporządzania i opracowywania przebiegu procesów pracy (workflow) przy pomocy intuicyjnej powłoki graficznej. Szczególnie przy frachcie morskim i powietrznym daje to możliwość łatwego uzupełniania obowiązkowych danych dotyczących przebiegu transportu z restrykcjami. Edytor ten jest do dyspozycji we wszystkich modułach CarLo i pomaga uniknąć błędnego wprowadzenia danych, na bieżąco je walidować a także dynamicznie na nowo kalkulować według zdefiniowanych wartości.

Poznajcie Państwo CarLo na żywo i umówcie się najlepiej już dziś na termin z doradcą w czasie targów logistycznych LogiMAT pod adresem: https://www.soloplan.pl/aktualnosci/terminy-targow/