LogiMAT 2019

Oprogramowanie logistyczne CarLo na targach LogiMAT 2019

Międzynarodowe targi specjalistyczne dla rozwiązań intralogistycznych otwarły swoje bramy w Stuttgarcie w dniach od 19 do 21 luty 2019. Nawiązując do motto „Intralogistyka z jednej ręki: inteligentnie, wydajnie, innowacyjnie”, swoje rozwiązania logistyczne zaprezentowały przedsiębiorstwa z ponad 40 krajów.

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Oczywiście również i my byliśmy ponownie obecni na targach LogiMAT, informując o licznych nowościach w naszym Systemie Zarządzania Transportem CarLo. Przykładowo oprogramowanie to zostało rozbudowane o zoptymalizowane planowanie transportu i praktyczny edytor Workflow do edycji i tworzenia przebiegu poszczególnych procesów.

Rozbudowany został również moduł dla frachtów morskich i powietrznych CarLo inAIR&SEA, który pozwala teraz na jeszcze prostsze tworzenie, zarządzanie i śledzenie transportów kontenerowych. Transporty FCL oraz LCL mogą być planowane i sterowane z pomocą automatycznych restrykcji tras i przesyłek w obszarach „short sea” oraz „deep sea”. Kolejnym znacznym udogodnieniem jest zintegrowany edytor Workflow do tworzenia i edycji przebiegu procesów z pomocą intuicyjnego w obsłudze, graficznego interfejsu użytkownika. Rozwiązanie to jest bardzo pomocne, szczególnie w przypadku frachtów morskich i powietrznych, gdzie można uzupełniać proces wprowadzania i edycji transportów o restrykcje, pola wymagane i okienka ze wskazówkami. Edytor ten dostępny jest dla wszystkich modułów CarLo i służy zapobieganiu powstawania danych zawierających błędy, walidacji danych w czasie rzeczywistym oraz dynamicznemu obliczaniu predefiniowanych wartości.

Nie dowiedzieliście się Państwo na targach wszystkiego o zaletach oprogramowania spedycyjnego CarLo? Prosimy o kontakt vertrieb@soloplan.de bądź +48 32 7840-280.