Soloplan na targach bonding przy TU Dresden

We wtorek, dnia 18 kwietnia 2023, Soloplan będzie wystawcą na targach bonding w Dreźnie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin na stoisku F6. Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 9:30 do 16:30 przy TU Dresden. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą profili zawodowych oraz osobiście porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami.

Soloplan jest częścią targów kariery przy Politechnice w Dreźnie już po raz 18. Nasz zespół pozostaje do Waszej dyspozycji i chętnie odpowie na pytania dotyczące możliwości kariery w Soloplan. Tak więc już 18 kwietnia 2023 r. możesz z pierwszej ręki otrzymać wgląd w naszą szeroką gamę ofert, od staży po pracę dla studentów i prace dyplomowe, aż po rozpoczęcie kariery zawodowej.

Jako dostawca usług IT w sektorze logistycznym oferujemy ekscytujące miejsca pracy w międzynarodowej firmie rodzinnej dla studentów kierunków informatycznych, transportowych i administracji biznesowej.

Liczymy na wiele ciekawych rozmów!

Tym razem niestety nie będziesz obecny? Nic nie szkodzi! W tym miejscu znajdziesz więcej informacji na temat możliwości kariery w Soloplan.