Studenci odwiedzają Soloplan

W branży oprogramowania logistycznego istnieje nieskończona ilość interfejsów. Studenci Wyższej Szkoły w Kempten pod przewodnictwem Prof. Dr Winda w ramach uczelnianego projektu dostali zadanie, by stworzyć koncept dla optymalizacji interfejsów w dziedzinie logistyki. Zadanie zostało podzielone pomiędzy 3 grupy. Studenci trzeciego roku informatyki mieli wiele ciekawych obserwacji i pomysłów. Kilka tygodni temu miała miejsca prezentacja wyników tegoż projektu w naszym biurze w Kempten, podczas której, przez jury składające się z Pana Profesora Winda oraz kierowników zespołu programistów w naszej firmie, został wyłoniony zwycięski zespół. Zwycięzcy otrzymali wejściówki do loży Soloplan w hali Big Box, które umożliwią im udział w dowolnym, wybranym przez siebie wydarzeniu. W ramach uznania wszyscy zostali także zaproszeni na obiad do Soloplan City Resort.

Dodatkową atrakcją było oprowadzenie przyszłych informatyków po naszym biurze. Goście zostali także obdarowani drobnymi firmowymi upominkami oraz mieli okazję zapoznać się z naszą bogatą ofertą rekrutacyjną.

Cieszymy się, że w taki sposób możemy wspierać studentów w Kempten i dziękujemy za zaangażowanie w projekt oraz miło spędzony czas.