Jubileusz należycie uczczony

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz ich wkład w rozwój naszej firmy uhonorowano lunchem w bawarskim stylu jako podziękowanie za wieloletnią współpracę!

Zgodnie z tradycją ubiegłych lat CEO firmy Soloplan, Pan Wolfgang Heidl, miał przyjemność uhonorować kilkoro pracowników za ich ponad 10-letni staż w firmie. Tym razem swoje jubileusze obchodzili pracownicy z takich działów jak Quality Mamagement, Customer Solution Management, Telemarketing, a także Development.

W branży, która podlega bardzo dynamicznym trendom, szczególnie ważne jest Know-How i doświadczenie pracowników, które są kluczem do sukcesu danego przedsiębiorstwa. Wolfgang Heidl, CEO firmy Soloplan, lojalność pracowników definiuje w następujący sposób:

„Jesteśmy firmą rodzinną, która z jednoosobowej firmy powstałej w 1994 przekształciła się w przedsiębiorstwo liczące ponad 250 pracowników na całym świecie. Przez te wszystkie lata jesteśmy zgodni, że największym dobrem naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. To właśnie nasi pracownicy są fundamentem naszego przedsiębiorstwa i gwarantem naszego wieloletniego sukcesu.”

W uroczystej przemowie prezes podziękował każdemu jubilatowi za zaangażowanie i lojalność wobec firmy, wspominając ich dotychczasowy przebieg kariery w Soloplanie. W ramach podziękowania, oprócz licznych gratulacji, jubilaci otrzymali wielkie kosze prezentowe z włoskimi specjałami.

I ty chciałbyś dołączyć do ambitnego zespołu, który codziennie przyczynia się do cyfryzacji branży logistycznej? Odkryj nasze możliwości kariery na https://www.soloplan.pl/kariera/